Více o nás

Jak vlastně fungujeme? A co k tomu potřebujeme?

Nic vám netajíme, vše hned vidíte

Díky velké dotykové obrazovce, vidíte již dopředu jak bude fotografie vypadat, uvidíte zde i odpočet, po jehož uplynutí Vás fotobox vyfotí. Poté se zobrazí fotografie a je jen na Vás jestli se Vám bude líbit. Pokud ano, obsluha, která Vám je po celou dobu k dispozici ji pošle do tisku a za pár chvilek máte fotografii ve svých rukách.

Tiskárna a jiná technika

Tiskneme na nejkvalitnější termosublimační tiskárně, která zaručí dlouhou trvanlivost fotografií (fotky neblednou jako z jiných tiskáren). O kvalitu fotografií se stará náš zkušený tým a profesionální fotografická a osvětlovací technika. Fotíme moderní technologií tzv. fotobudkou, která se obsluhuje pomocí dotykového displeje.

Rekvizity a pozadí

Přivezeme sebou obrovskou truhlu plnou originálních rekvizit od paruk, legračních brýlí, vtipných cedulek a všeho možného. Vždy se snažíme sebou vzít  tématické rekvizity na míru Vaší akce. Takže se nebojím říci, že rekvizity neustále obnovujeme. To samé platí o pozadí. 

Prostor na akci

Potřebujeme prostor, alespoň 3x3 metry, plus kousek na stůl s tiskárnou a stůl s proprietami. Dále potřebujeme zásuvku pro přívod elektrické energie, protože bez ní to prostě nejde =) 

Grafika

Do fotky lze vložit rámeček s datem Vaší akce, nějakým textem, vodoznak, ozdobný rámeček nebo cokoli dle Vašeho přání. Fantazii se meze nekladou. =)

Ukázková instalace

Na fotografii vidíte, jak může vypadat focení v interiéru.

Pro venkovní nasazení nabízíme možnost vlastního stanu. Kromě zajištění elektřiny se nemusíte o nic starat.

Zajímají Vás další informace ??